قالب وبلاگ
بیایید بیایید در این خانه بگردید
بسان رود که در نشیب دره سر به سنگ می زند. رونده باش. امید هیچ معجزی ز مرده نیست. زنده باش ! 

تو این کشور تا دلت بخوات انسان خوش فکر و مبدع داریم.همشون هم مومن و متعهد هستن و کاملا آشنا به کنونی بودن شرایط ! جدیدا آقای "غلامعلی خیاط خلقی" گفته خالق طرح انتقال آب خزر به کویر من هستم و تو  10 دقیقه خداوند این طرح رو در دلش انداخته"ایشان همچنین ذکر کرده اند که طرح های دیگه ای هم دارند که مقدمات ظهور امام زمان را فراهم میکند.طرحی بنام  «هشت بهشت قرآن و عترت» که در واقع بازسازی بافت‌های اطراف حرم امام رضا(ع) است.

بعد از این بیانات محیرالعقول وزارت نیرو اعلام کرده که اساسا این آقارو نمی شناسیم وشرکت ایشان نقشی در طرح های انتقال آب وزارت نیرو ندارند.

حالا شما توجه بفرمایید که ایشان  فقط با 10 دقیقه تفکر به چنین طرحهایی دست پیدا کردن .حال اگر این اقا یه روز کامل بشینن فکر کنن ببینید چه طرحهایی خواهند داد !البته نظر من رو بخواین فکر نکنم این برادر کلا در طول عمر پربرکتشان 10 دقیقه هم فکر کرده باشن !

حالا یه کشف جدید دیگه هم توسط دانشگاه تبریز صورت گرفته لطفا ملاحظه بفرمایید.

حالا این کدوم ناپلئون بناپارت هستش و کی و کجا اینا رو گفته ما نمی دونیم !فقط خدا کنه در روزهای آتی شاهد احادیثی از هیتلر و موسولینی و استالین و دیگر علما نباشیم که بعد آن بر سر اجماع بر رای دچار مشکل خواهیم شد !

[ چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 ] [ 18:10 ] [ سینا ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت

جست و جوی گوگل

جست و جوی گوگل